BEST OF BREED G2: DOWNES, Miss E & DOWNES Mrs
S Rivergroves All The Right Moves At Belshanmish (Im
Dog CC : DOWNES, Miss E & DOWNES Mrs S Rivergroves All
The Right Moves At Belshanmish (Im Res Dog CC :
WATERS Mrs L G Zagal De Alba De Los Danzantes With
Sketrick (Imp) Bitch CC : BAVERSTOCK Mr & Mrs I & Y
Kalkasi Dream Chaser Res Bitch CC : BAYLISS Miss P Ch
Shiresoak She's The One JW Best Puppy : WATERS Mrs L
G Sketrick Purdita (ai) Best Veteran : Best
Junior & G4 : DOWNES, Miss E & DOWNES Mrs S Rivergroves
All The Right Moves At Belshanmish (Imp)
Class VD NO ENTRIES
Class PD (5
Entries) Abs: 1 1st: CUBELLO Mrs K Night Owl
2nd: REILLY Lady S Lisjovia Boris Bear At Darmaror
3rd: 4044 HOLMES Miss L Lisjovia Estevez Res:
ROBINSON Mr N Penellcy Warrior Of The Gods
Class JD (4 Entries) Abs: 0 1st: DOWNES, Miss E &
DOWNES Mrs S Rivergroves All The Right Moves At
Belshanmish (Im 2nd: CUBELLO Mrs K Night Owl
3rd: REILLY Lady S Lisjovia Boris Bear At Darmaror
Res: THORNE Mrs R & Mr J Kricarno Konstellation At
Pyrajay
Class PGD (5 Entries) Abs: 0
1st: WATERS Mrs L G Zagal De Alba De Los Danzantes With
Sketrick (Imp) 2nd: BAVERSTOCK Mr & Mrs I & Y
Kalkasi Expect Only The Best 3rd: REILLY Lady S
Lisjovia Boris Bear At Darmaror Res: MAGGS Mrs K M E
Vi'skaly's In The Fast Lane Of Dewyche VHC:
FLOUNDERS Mr M Gillandant Spirit Of Xmas At Lakamoni
Class LD (4 Entries) Abs: 1 1st: DRAPER
Mrs E J & Mr J M Desalazara Jerez 2nd: RANDALL Mr &
Mrs A & H Desalazara Monza 3rd: DEARMAN, Ms S &
HENSON Mr M Shiresoak Nanook At Pyrekees
Class OD (1 Entries) Abs: 0 1st: SPIER Mr P & Mrs
B Belshanmish Yellow River
Class GCD NO
ENTRIES
Class VB NO ENTRIES
Class PB (6 Entries) Abs: 1 1st: WATERS Mrs L
G Sketrick Purdita (ai) 2nd: COCHRANE Mrs D E Pyroni
Colours Of The Wind For Myatoksci 3rd: FLOUNDERS Mr
M Sketrick Papagena At Lakamoni (ai) Res: HOLMES
Miss L Lisjovia Emilio VHC: BAMFORD Mr R Lisjovia
Keep The Faith For Pafaxen
Class JB (4
Entries) Abs: 1 1st: FLOUNDERS Mr M Sketrick
Papagena At Lakamoni (ai) 2nd: BAMFORD Mr R Lisjovia
Keep The Faith For Pafaxen 3rd: KENNEDY Mesdames P J
& T Shuangxi Cressida Kai En Hui
Class PGB (4
Entries) Abs: 1 1st: BAVERSTOCK Mr & Mrs I & Y
Kalkasi Expect To Be A Star 2nd: WATERS Mrs L G Hema
Lux Opifex Immanis With Sketrick (Imp) 3rd: SHORTT
Dr D Gillandant Wish Upon A Star
Class LB (5
Entries) Abs: 0 1st: BAVERSTOCK Mr & Mrs I & Y
Kalkasi Moonlite Mist 2nd: RANDALL Mr & Mrs A & H
Vi'skaly's Takes You For A Ride (Swed Imp) 3rd:
POLLARD Mrs G Gillandant Xmas Spice Res: EDWARDS Mrs
C A Bursville Summer Fleur Via Shanlimore VHC:
SHORTT Dr D Gillandant Wish Upon A Star
Class
OB (5 Entries) Abs: 1 1st: BAVERSTOCK Mr & Mrs I
& Y Kalkasi Dream Chaser 2nd: BAYLISS Miss P Ch
Shiresoak She's The One JW 3rd: TADD Mr & Mrs R M &
S A Kricarno Kornish Krystal Res: THORNE Mrs R & Mr
J Belshanmish Pretty In Pink At Pyrajay
Class
GCB NO ENTRIES
|