Judge: Mrs C A Edwards
 


BEST OF BREED : POLLARD Mrs G Gillandant Rockafella
Dog CC : POLLARD Mrs G Gillandant Rockafella
Res Dog CC : MEAKIN Mrs R & Mr P Jazanah Jaunty
Bitch CC : GREENFIELD Miss S Gillandant Crystal Fantasy
Res Bitch CC : POLLARD Mrs G Ch Gillandant Sugar And Spice JW
Best Puppy : FOX Mrs B Gillandant Admiral

Class VD (2 Entries) Abs: 0
1st: BOWKER, Mr & Mrs C & BOYD Mrs J Ch Am Ch Rivergroves Murphy-Goode Sh.CM (Imp)
2nd: SIMPSON Mrs D A B Ch Pyroni Valentino of Baldhoon

Class PD (2 Entries) Abs: 0
1st: FOX Mrs B Gillandant Admiral
2nd: SANG Mrs Z Kalkasi High Flyer At Mizeka

Class JD (2 Entries) Abs: 0
1st: FORD Mr & Mrs C Kalkasi Dances With Wolves For Montimur
2nd: COCHRANE Mrs D E Pyroni New Brunswick Boy For Myatoksci (imp Can)

Class PGD (2 Entries) Abs: 0
1st: GREENFIELD Miss S Shiresoak Murphy's Magic
2nd: FORD Mr & Mrs C Kalkasi Dances With Wolves For Montimur

Class LD (3 Entries) Abs: 0
1st: POLLARD Mrs G Gillandant Rockafella
2nd: MEAKIN Mrs R & Mr P Jazanah Josephinite
3rd: TADD Mr & Mrs R M Kricarno Khoirboy Jw Shcm JW Sh.CM

Class OD (3 Entries) Abs: 0
1st: MEAKIN Mrs R & Mr P Jazanah Jaunty
2nd: HARESIGN Mr A & Mrs J Briannor Ainthalfhot At Caselbarn
3rd: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi In High Spirits JW

Class GCD (2 Entries) Abs: 0
1st: MEAKIN Mrs R & Mr P Jazanah Josephinite
2nd: GREENFIELD Miss S Shiresoak Murphy's Magic

Class VB (3 Entries) Abs: 1
1st: DUNK Mrs M A Ch Zalute Zuperzofistication
2nd: SAVAGE Mr & Mrs K Ch Nord & Int Ch Vi'skaly's Amazing Alfa At Kingto

Class PB (3 Entries) Abs: 0
1st: POLLARD Mrs G Gillandant Anastasia
2nd: HOLMES, Miss L & MAIDWELL Miss K Lisjovia Whistle In The Wind
3rd: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi High Expectations

Class JB (4 Entries) Abs: 0
1st: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Danz In The Moonlite
2nd: MCDOWELL Mrs J A Sketrick Maggie May
3rd: HOLMES, Miss L & MAIDWELL Miss K Lisjovia Whistle In The Wind

Class PGB (2 Entries) Abs: 0
1st: TRAYNOR Mrs Y Zalute Ztatusquokisntelme

Class LB (6 Entries) Abs: 1
1st: GREENFIELD Miss S Gillandant Crystal Fantasy
2nd: DUNK Mrs M A Zalute Ztatusquokismequik
3rd: THOMPSON Mr & Mrs D Jazanah Jade
Res: SANG Mrs Z Kalkasi Destiny's Spirit At Mizeka
VHC: FORD Mr & Mrs C Lakamoni Aurora For Montimur

Class OB (2 Entries) Abs: 0
1st: POLLARD Mrs G Ch Gillandant Sugar And Spice JW
2nd: SIMPSON Mrs D A B Ch Penpriory New Dynasty of Baldhoon

Class GCB (1 Entries) Abs: 0
1st: GREENFIELD Miss S Gillandant Crystal Fantasy