Judge: Mrs J Dowdell
 

BEST OF BREED : EDWARDS Mrs C A Shanlimore Jesse James JW
Dog CC : EDWARDS Mrs C A Shanlimore Jesse James JW
Res Dog CC : KENYON, Mrs C & WARD Mr A J Charibere Secret Of Ours At Chezanna Sh.CM
Bitch CC : POLLARD Mrs G Ch Gillandant Crystal Rose JW
Res Bitch CC : DUNK Mrs M A Ch Zalute Zuperzofistication
Best Puppy : SMITH Mrs A H Briannor Ancient Mariner

Class PD (10 Entries) Abs: 1
1st: SMITH Mrs A H Briannor Ancient Mariner
2nd: TADD Mr & Mrs R M Kricarno Khoirboy
3rd: HARESIGN Mr A & Mrs J Briannor Ainthalfhot At Caselbarn
Res: SANG Mrs Z Penellcy Shining Knight at Mizeka
VHC: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi In High Spirits

Class JD (8 Entries) Abs: 1
1st: WATERS Mrs L G Sketrick Just Like Shrek
2nd: SHAW Mrs A Jazanah Jaunty
3rd: DOWNES Miss E Shanlimore Lord James
Res: WEIR Miss J Shanlimore Lord George At Capyrmount
VHC: MEAKIN Mrs R & Mr P Jazanah Josephinite

Class PGD (5 Entries) Abs: 0
1st: MAGGS Mrs K M E Gillandant Kathy's Clown Of Dewyche JW
2nd: JONES Mr & Mrs D Gillandant Silent Whisper
3rd: FIELDHOUSE Miss P Pyrenvale Beauregard
Res: FRANCIES Mrs J & Mr A Pyrdanti Goldeneye

Class LD (6 Entries) Abs: 0
1st: SHEPHERD, Mrs D L & CORDON Mr S Shanlimore The Outlaw Of Avantgarde
2nd: WELLS Mr R & Mrs G Sketrick Illustrious
3rd: IRELAND Mrs F & Mr P Ricaduffal Moonstar
Res: STRATTON-BALDWIN Mr A. E. & Mrs M.D. Kricarno Kommendation
VHC: FIELDHOUSE Mrs M M Pyrenmount Hariel

Class OD (4 Entries) Abs: 0
1st: EDWARDS Mrs C A Shanlimore Jesse James JW
2nd: KENYON, Mrs C & WARD Mr A J Charibere Secret Of Ours At Chezanna Sh.CM
3rd: KENYON, Mrs C & WARD Mr A J Ch Charibere Solar Spirit At Chezanna JW Sh.CM
Res: DUFFELL, Mr I & EGLETON Miss D Ricaduffal Shooting Star

Class PB (11 Entries) Abs: 4
1st: EDWARDS Mrs C A Zalute Zeona Via Shanlimore
2nd: DUNK Mrs M A Zalute Ztatusquokismequik
3rd: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Eternal Spirit
Res: SANG Mrs Z Kalkasi Destiny's Spirit at Mizeka
VHC: WEIR Miss J Capyrmount Pocahontas

Class JB (5 Entries) Abs: 1
1st: DUNK Mrs M A Zalute Ztatusquokismequik
2nd: FIELDHOUSE Miss P Sketrick Just Delightful With Pyrenvale
3rd: SHAW Mrs A Jazanah Jeune Amour
Res: ABSOLOM Mrs M Sketrick Just Biddy

Class PGB (5 Entries) Abs: 3
1st: MUNSON Mr R J & Mrs B Alchazandis Foxminty Bear At Pyrbern
2nd: STRATTON-BALDWIN Mr A. E. & Mrs M.D. Kricarno Kyanite Kaous

Class LB (7 Entries) Abs: 2
1st: POLLARD Mrs G Gillandant Sugar and Spice JW
2nd: MUNSON Mr R J & Mrs B Alchazandis Foxminty Bear At Pyrbern
3rd: DUFFELL Mr I Ricaduffal Evening Star
Res: SALTER Mr & Mrs P Galliagh Ordizan

Class OB (6 Entries) Abs: 1
1st: POLLARD Mrs G Ch Gillandant Crystal Rose JW
2nd: DUNK Mrs M A Ch Zalute Zuperzofistication
3rd: SAVAGE Mr & Mrs K Vi'skaly's Amazing Alfa At Kington (imp Swe)
Res: COCHRANE Mrs D E Pyroni Tommy Girl Of Myatoksci
VHC: ABSOLOM Mrs M Fontenay Lavana