Judge: Mrs Sandra Gibson
 

BEST OF BREED & G2: MARSTON Mrs L Charibere Savannah
Dog CC : SHEPHERD, Mrs D L & CORDON Mr S Shanlimore The Outlaw Of Avantgarde
Res Dog CC : EDWARDS Mrs C A Shanlimore Jesse James JW
Bitch CC : MARSTON Mrs L Charibere Savannah
Res Bitch CC : POLLARD Mrs G Gillandant Sugar and Spice JW
Best Puppy : EDWARDS Mrs C A Zalute Zeona Via Shanlimore

Class PD (10 Entries) Abs: 1
1st: HARESIGN Mr A & Mrs J Briannor Ainthalfhot At Caselbarn
2nd: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi In High Spirits
3rd: SANG Mrs Z Penellcy Shining Knight at Mizeka
Res: WILCOCK Mrs J & Mr A S Penellcy Spartan Warrior
VHC: SMITH, Mrs L A & FLOUNDERS Mr M Brulola Spirit In The Sky For Lakamoni

Class JD (3 Entries) Abs: 0
1st: BAYLISS Miss P Shiresoak Wizards Legend
2nd: FRANCIES Mrs J & Mr A Pyrdanti Goldeneye
3rd: SHAW Mrs A Jazanah Jaunty

Class ND (3 Entries) Abs: 0
1st: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi In High Spirits
2nd: FRANCIES Mrs J & Mr A Pyrdanti Goldeneye
3rd: TERRY Ms D Kricarno Kostalot at Donsarelle

Class GD (1 Entries) Abs: 0
1st: BAYLISS Miss P Shiresoak Wizards Legend

Class PGD (2 Entries) Abs: 0
1st: MAGGS Mrs K M E Gillandant Kathy's Clown Of Dewyche JW
2nd: BAYLISS Miss P Shiresoak Wizards Legend

Class LD (3 Entries) Abs: 1
1st: SHEPHERD, Mrs D L & CORDON Mr S Shanlimore The Outlaw Of Avantgarde
2nd: SMITH, Mrs L A & FLOUNDERS Mr M Ryovan Spirit Of The Wind

Class OD (7 Entries) Abs: 2
1st: EDWARDS Mrs C A Shanlimore Jesse James JW
2nd: DUNK Mrs M A Zalute Zuperlativaddition JW
3rd: KENYON, Mrs C & WARD Mr A J Charibere Secret Of Ours At Chezanna Sh.CM
Res: SIMPSON Mrs D A B Pyroni Valentino of Baldhoon
VHC: DUFFELL, Mr I & EGLETON Miss D Ricaduffal Shooting Star

Class PB (6 Entries) Abs: 1
1st: EDWARDS Mrs C A Zalute Zeona Via Shanlimore
2nd: DUNK Mrs M A Zalute Ztatusquokismequik
3rd: SANG Mrs Z Kalkasi Destiny's Spirit at Mizeka
Res: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Eternal Spirit
VHC: SMITH, Mrs L A & FLOUNDERS Mr M Brulola Spirit Of Angels For Lakamoni

Class JB (4 Entries) Abs: 1
1st: DUNK Mrs M A Zalute Ztatusquokismequik
2nd: SHAW Mrs A Jazanah Jeune Amour
3rd: THOMPSON Mr & Mrs D Jazanah Jade

Class NB (5 Entries) Abs: 1
1st: EDWARDS Mrs C A Zalute Zeona Via Shanlimore
2nd: DUNK Mrs M A Zalute Ztatusquokismequik
3rd: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Eternal Spirit
Res: THOMPSON Mr & Mrs D Jazanah Jade

Class GB (2 Entries) Abs: 0
1st: DUNK Mrs M A Zalute Ztatusquokismequik
2nd: HOLMES Mrs W Lisjovia Airwaves Lavia

Class PGB (3 Entries) Abs: 1
1st: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Wishing On A Dream
2nd: HOLMES, Miss L & MAIDWELL Miss K Lisjovia Mena Suvari

Class LB (4 Entries) Abs: 2
1st: POLLARD Mrs G Gillandant Sugar and Spice JW
2nd: WILCOCK Mrs J & Mr A S Kalkasi Magical Flare At Penellcy

Class OB (7 Entries) Abs: 3
1st: MARSTON Mrs L Charibere Savannah
2nd: POLLARD Mrs G Ch Gillandant Crystal Rose JW
3rd: SAVAGE Mr & Mrs K Vi'skaly's Amazing Alfa At Kington (imp Swe)
Res: HOLMES Miss L Ch Shiresoak Amaibagatelle at Lisjovia Sh.CM