Judge: Mr N Melling
 

BEST OF BREED & G2: SIMPSON Mrs D A B Pyroni Valentino of Baldhoon
Dog CC : SIMPSON Mrs D A B Pyroni Valentino of Baldhoon
Res Dog CC : EDWARDS Mrs C A Shanlimore Jesse James JW
Bitch CC : SALMON Mrs A Pyrdanti L'affaire De France
Res Bitch CC : SAVAGE Mr & Mrs K Vi'skaly's Amazing Alfa At Kington (imp Swe)
Best Puppy & G1: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Eternal Spirit

Class PD (5 Entries) Abs: 1
1st: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi In High Spirits
2nd: SANG Mrs Z Penellcy Shining Knight at Mizeka
3rd: WELLS Mr R & Mrs G Sketrick Lupo
Res: TADD Mr & Mrs R M Kricarno Khoirboy

Class JD (8 Entries) Abs: 2
1st: DOWNES Miss E Shanlimore Lord James
2nd: FRANCIES Mrs J & Mr A Pyrdanti Goldeneye
3rd: MEAKIN Mrs R & Mr P Jazanah Josephinite
Res: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi In High Spirits
VHC: FOX Mrs P & Mr P B Sketrick Just William

Class ND (6 Entries) Abs: 1
1st: MEAKIN Mrs R & Mr P Jazanah Josephinite
2nd: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi In High Spirits
3rd: FIELDHOUSE Miss P Pyrenvale Beauregard
Res: LOW, Mr J & Mrs S & LOW, Mr A & LOW Miss C Pyrtastic Nightshine

Class PGD (6 Entries) Abs: 2
1st: FRANCIES Mrs J & Mr A Pyrdanti Goldeneye
2nd: FIELDHOUSE Miss P Pyrenvale Beauregard
3rd: INGLIS Mrs R A & Mr A Tangstan Tsarius
Res: LOW, Mr J & Mrs S & LOW, Mr A & LOW Miss C Pyrtastic Nightshine

Class LD (5 Entries) Abs: 0
1st: GIBSON Mrs S Gillandant Murphys Law
2nd: SHEPHERD, Mrs D L & CORDON Mr S Shanlimore The Outlaw Of Avantgarde
3rd: WELLS Mr R & Mrs G Sketrick Illustrious
Res: FIELDHOUSE Mrs M M Pyrenmount Hariel
VHC: INGLIS Mrs R A & Mr A Tangstan Tsarius

Class OD (7 Entries) Abs: 0
1st: SIMPSON Mrs D A B Pyroni Valentino of Baldhoon
2nd: EDWARDS Mrs C A Shanlimore Jesse James JW
3rd: KENYON, Mrs C & WARD Mr A J Charibere Secret Of Ours At Chezanna Sh.CM
Res: DUNK Mrs M A Zalute Zuperlativaddition JW
VHC: GIBSON Mrs S Am Ch Rivergroves In Like Flynn (Imp)

Class PB (8 Entries) Abs: 5
1st: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Eternal Spirit
2nd: SANG Mrs Z Kalkasi Destiny's Spirit at Mizeka
3rd: DOWDELL Mrs J P Ordessa Silver Lace Moon

Class JB (7 Entries) Abs: 0
1st: EDWARDS Mrs C A Zalute Zeona Via Shanlimore
2nd: DUNK Mrs M A Zalute Ztatusquokismequik
3rd: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Eternal Spirit
Res: DOWDELL Mrs J P Ordessa Silver Lace Moon
VHC: VOGLER H & M Pyrdanti Solitaire

Class NB (4 Entries) Abs: 0
1st: EDWARDS Mrs C A Zalute Zeona Via Shanlimore
2nd: DUNK Mrs M A Zalute Ztatusquokismequik
3rd: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Eternal Spirit
Res: DOWDELL Mrs J P Ordessa Silver Lace Moon

Class PGB (3 Entries) Abs: 1
1st: DUNK Mrs M A Zalute Ztatusquokismequik
2nd: DOWDELL Mrs J P Ordessa Ivory Moonlight

Class LB (5 Entries) Abs: 2
1st: SALMON Mrs A Pyrdanti Mandalay Bay
2nd: SIMPSON Mrs D A B Zalute Zuperstar Of Baldhoon
3rd: COLES Miss S M Shiresoak Magic Chrystal

Class OB (4 Entries) Abs: 1
1st: SALMON Mrs A Pyrdanti L'affaire De France
2nd: SAVAGE Mr & Mrs K Vi'skaly's Amazing Alfa At Kington (imp Swe)
3rd: COLES Miss S M Shiresoak Magic Chrystal