Judge: Mrs Ann Arch
 

BEST OF BREED & G1 : EDWARDS Mrs C A Shanlimore Jesse James JW
Dog CC : EDWARDS Mrs C A Shanlimore Jesse James JW
Res Dog CC : POLLARD Mrs G Gillandant Midnight Legacy
Bitch CC : POLLARD Mrs G Gillandant Sugar and Spice
Res Bitch CC : EDWARDS Mrs C A Ch Zalute Zalize Via Shanlimore JW Sh.CM
Best Puppy : HARESIGN Mr A & Mrs J Briannor Ainthalfhot At Caselbarn
Best Veteran :
Best Breeder :

Class MPD (3 Entries) Abs: 1
1st: LORD Ms C C Laudley Sorcerers Democrat
2nd: SANG Mrs Z Penellcy Shining Knight at Mizeka
3rd:
Res:
VHC:

Class PD (4 Entries) Abs: 0
1st: HARESIGN Mr A & Mrs J Briannor Ainthalfhot At Caselbarn
2nd: SMITH Mrs A H Briannor Ancient Mariner
3rd: FRANCIES Mrs J & Mr A Pyrdanti Goldeneye
Res:
VHC:

Class JD (2 Entries) Abs: 0
1st: MAGGS Mrs K M E Gillandant Kathy's Clown Of Dewyche
2nd: WEIR Miss J Shanlimore Lord George At Capyrmount
3rd:
Res:
VHC:

Class GD (3 Entries) Abs: 1
1st: MAGGS Mrs K M E Gillandant Kathy's Clown Of Dewyche
2nd: FORD Mr G C & Mrs J M Kalkasi Care Free At Desalazara
3rd:
Res:
VHC:

Class PGD (2 Entries) Abs: 0
1st: DOWDELL Mrs J Shanlimore Moonriver With Ordessa
2nd: LAZARIDES Miss B Alchazandis Tsarevich
3rd:
Res:
VHC:

Class LD (10 Entries) Abs: 1
1st: POLLARD Mrs G Gillandant Midnight Legacy
2nd: IRELAND Mrs F & Mr P Ricaduffal Moonstar
3rd: TADD Mr & Mrs R M Kricarno Kalculation
Res: KENYON, Mrs C & WARD Mr A J Charibere Secret Of Ours At Chezanna
VHC: TURNER Mr J R & Mrs H Febus Troumouse

Class OD (5 Entries) Abs: 0
1st: EDWARDS Mrs C A Shanlimore Jesse James JW
2nd: BOWKER, Mr & Mrs C & BOYD Mrs J Ch Am Ch Rivergroves Murphy-Goode (Imp) Sh.CM
3rd: SIMPSON Mrs D A B Pyroni Valentino of Baldhoon
Res: LAZARIDES Miss B Alchazandis Secret Liaison
VHC: KENYON, Mrs C & WARD Mr A J Charibere Solar Spirit At Chezanna JW Sh.CM

Class MPB (1 Entries) Abs: 0
1st: DOWDELL Mrs J Ordessa Ivory Moon Crystal
2nd:
3rd:
Res:
VHC:

Class PB (3 Entries) Abs: 2
1st: EDWARDS Mrs C A Zalute Zeona Via Shanlimore
2nd:
3rd:
Res:
VHC:

Class JB (3 Entries) Abs: 0
1st: POLLARD Mrs G Gillandant Sugar and Spice
2nd: FORD Mr G C & Mrs J M Gillandant Kiss And Tell At Desalazara
3rd:
Res:
VHC:

Class GB (1 Entries) Abs: 0
1st: POLLARD Mrs G Gillandant Sugar and Spice
2nd:
3rd:
Res:
VHC:

Class PGB (5 Entries) Abs: 0
1st: HOLMES, Miss L & MAIDWELL Miss K Lisjovia Mena Suvari
2nd: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Running Free
3rd: TERRY Ms D Zalute Ztatusqowoutonawim
Res: MUNSON Mr R J & Mrs B Alchazandis Foxminty Bear
VHC: LAZARIDES Miss B Alchazandis Balagoorka

Class LB (6 Entries) Abs: 1
1st: STEWARD Mrs S E Shanlimore Like A Prayer At Shulara
2nd: BOWKER, Mr & Mrs & GIBSON Mrs Febus Tarascon
3rd: MUNSON Mr R J & Mrs B Alchazandis Foxminty Bear
Res: FLOUNDERS Mr M Sketrick Izzianette At Lakamoni
VHC: LAZARIDES Miss B Alchazandis Balagoorka

Class OB (7 Entries) Abs: 3
1st: EDWARDS Mrs C A Ch Zalute Zalize Via Shanlimore JW Sh.CM
2nd: POLLARD Mrs G Ch Gillandant Crystal Rose JW
3rd: LORD Mrs B R Laudley Pernilla Zayne
Res: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Ch Kalkasi Misty Willow JW
VHC: