Judge: Mr J Luscott
 

BEST OF BREED & G2: BOWKER, Mr & Mrs C & BOYD Mrs J Ch Am Ch Rivergroves Murphy-Goode (Imp) Sh.CM
Dog CC : BOWKER, Mr & Mrs C & BOYD Mrs J Ch Am Ch Rivergroves Murphy-Goode (Imp) Sh.CM
Res Dog CC : EDWARDS Mrs C A Shanlimore Jesse James JW
Bitch CC : POLLARD Mrs G Gillandant Sugar and Spice
Res Bitch CC : POLLARD Mrs G Ch Gillandant Crystal Rose JW
Best Puppy : EDWARDS Mrs C A Zalute Zeona Via Shanlimore

Class MPD (2 Entries) Abs: 0
1st: FLOUNDERS Mr M Brulola Spirit In The Sky TAF
2nd: TERRY Ms D Kricarno Kostalot at Donsarelle

Class PD (9 Entries) Abs: 0
1st: FRANCIES Mrs J & Mr A Pyrdanti Goldeneye
2nd: WATERS Mrs L G Sketrick Justification
3rd: BAYLISS Miss P Shiresoak Wizards Legend
Res: SANG Mrs Z Penellcy Shining Knight at Mizeka
VHC: MEAKIN Mrs R & Mr P Jazanah Josephinite

Class JD (7 Entries) Abs: 0
1st: MAGGS Mrs K M E Gillandant Kathy's Clown Of Dewyche
2nd: WEIR Miss J Shanlimore Lord George At Capyrmount
3rd: FRANCIES Mrs J & Mr A Pyrdanti Goldeneye
Res: BAYLISS Miss P Shiresoak Wizards Legend
VHC: GREEN Mr S & Mrs T Tansgstan Tsarzann

Class ND (4 Entries) Abs: 0
1st: FRANCIES Mrs J & Mr A Pyrdanti Goldeneye
2nd: BAYLISS Miss P Shiresoak Wizards Legend
3rd: WARE Mr S Alchazandis Razzle Dazzle

Class PGD (6 Entries) Abs: 0
1st: MAGGS Mrs K M E Gillandant Kathy's Clown Of Dewyche
2nd: FORD Mr G C & Mrs J M Kalkasi Care Free At Desalazara
3rd: MAIDMENT Mrs J Alchazandis Sperrylite
Res: DOWDELL Mrs J Shanlimore Moonriver With Ordessa
VHC: BAYLISS Miss P Shiresoak Wizards Legend

Class LD (8 Entries) Abs: 3
1st: SHEPHERD, Mrs D L & CORDON Mr S Shanlimore The Outlaw Of Avantgarde
2nd: TADD Mr & Mrs R M Kricarno Kalculation
3rd: WELLS Mr R & Mrs G Sketrick Illustrious
Res: KENYON, Mrs C & WARD Mr A J Charibere Secret Of Ours At Chezanna Sh.CM
VHC: WARE Mr S Alchazandis Razzle Dazzle

Class OD (8 Entries) Abs: 2
1st: BOWKER, Mr & Mrs C & BOYD Mrs J Ch Am Ch Rivergroves Murphy-Goode (Imp) Sh.CM
2nd: EDWARDS Mrs C A Shanlimore Jesse James JW
3rd: DUNK Mrs M A Zalute Zuperlativaddition JW
Res: KENYON, Mrs C & WARD Mr A J Charibere Solar Spirit At Chezanna JW Sh.CM
VHC: DUFFELL, Mr I & EGLETON Miss D Ricaduffal Shooting Star

Class MPB (5 Entries) Abs: 0
1st: DOWDELL Mrs J Ordessa Silver Lace Moon
2nd: TADD Mr & Mrs R M Kricarno Krystal Karresha
3rd: JONES Miss C Kricarno Krystal Kandi at Donsarelle
Res: FLOUNDERS Mr M Brulola Spirit Of Angels TAF
VHC: BAKER Mr & Mrs B Frasandercosmic Maid

Class PB (7 Entries) Abs: 1
1st: EDWARDS Mrs C A Zalute Zeona Via Shanlimore
2nd: DUNK Mrs M A Zalute Ztatusquokismequik
3rd: DOWDELL Mrs J Ordessa Silver Lace Moon
Res: JONES Miss C Kricarno Krystal Kandi at Donsarelle
VHC: SMITH, Mrs L A Brulola Northern Lights

Class JB (4 Entries) Abs: 0
1st: POLLARD Mrs G Gillandant Sugar and Spice
2nd: FORD Mr G C & Mrs J M Gillandant Kiss And Tell At Desalazara
3rd: SMITH, Mrs L A Brulola Northern Lights
Res: MAIDMENT Mrs J Frasander Lucky Lady

Class NB (3 Entries) Abs: 0
1st: EDWARDS Mrs C A Zalute Zeona Via Shanlimore
2nd: DUNK Mrs M A Zalute Ztatusquokismequik
3rd: FLOUNDERS Mr M Brulola Spirit Of Angels TAF

Class PGB (4 Entries) Abs: 1
1st: POLLARD Mrs G Gillandant Sugar and Spice
2nd: MUNSON Mr R J & Mrs B Alchazandis Foxminty Bear
3rd: FORD Mr G C & Mrs J M Kalkasi Magical Beauty At Desalazara JW

Class LB (6 Entries) Abs: 1
1st: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Running Free
2nd: WALSH Mrs K J Laudley Dream Superstition At Bielcee
3rd: MUNSON Mr R J & Mrs B Alchazandis Foxminty Bear
Res: DUFFELL Mr I Ricaduffal Evening Star
VHC: SALTER Mr & Mrs P Galliagh Ordizan

Class OB (6 Entries) Abs: 2
1st: POLLARD Mrs G Ch Gillandant Crystal Rose JW
2nd: GREEN Mr S & Mrs T Int Ch Tangstan Tsar-Ti-Ti JW
3rd: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Ch Kalkasi Misty Willow JW
Res: BAYLISS Miss P Shiresoak Zabianne JW