Judge: Mrs C A Edwards
 

Dog CC : KENYON, Mrs C & WARD Mr A J Charibere Secret Of Ours At Chezanna
Res Dog CC : SIMPSON Mrs D A B Pyroni Valentino of Baldhoon
Bitch CC : POLLARD Mrs G Gillandant Crystal Rose JW
Res Bitch CC : REILLY, Mrs S & ROBERTS CLARKE W Ch Zalute Zolarsysteem at Sophear
Best Puppy : SALMON Mrs A Pyrdanti Mandalay Bay
Best Veteran :
BEST OF BREED : POLLARD Mrs G Gillandant Crystal Rose JW

Class PD (2 Entries) Abs: 0
1st: FORD Mr G C & Mrs J M Kalkasi Care Free At Desalazara
2nd: VOGLER H & M Pyrdanti El Cortez
3rd:
Res:
VHC:

Class JD (1 Entries) Abs: 0
1st: FORD Mr G C & Mrs J M Kalkasi Care Free At Desalazara
2nd:
3rd:
Res:
VHC:

Class 399 PGD (3 Entries) Abs: 2
1st: 1967 WELLS Mr R & Mrs G Sketrick Illustrious
2nd:
3rd:
Res:
VHC:

Class LD (4 Entries) Abs: 0
1st: KENYON, Mrs C & WARD Mr A J Charibere Secret Of Ours At Chezanna
2nd: WHITFIELD, Mrs J & WHITFIELD Miss H Penpriory New Statesman Of Dennaje
3rd: BURWELL Mr & Mrs J Laudley Dyllan Thomas
Res:
VHC:

Class OD (8 Entries) Abs: 1
1st: SIMPSON Mrs D A B Pyroni Valentino of Baldhoon
2nd: KENYON, Mrs C & WARD Mr A J Charibere Solar Spirit At Chezanna JW Sh.CM
3rd: BOWKER, Mr & Mrs C & BOYD Mrs J Ch Am Ch Rivergroves Murphy-Goode (Imp) Sh.CM
Res: TADD Mr & Mrs R M Kricarno Kalculation
VHC: DUFFELL, Mr I & EGLETON Miss D Ricaduffal Shooting Star

Class VD/B (1 Entries) Abs: 0
1st: SALTER Mr & Mrs P Galliagh Ordizan
2nd:
3rd:
Res:
VHC:

Class PB (5 Entries) Abs: 0
1st: SALMON Mrs A Pyrdanti Mandalay Bay
2nd: HAYDEN Mr & Mrs C Pyrdanti Pink Flamingo (ah3)
3rd: SALMON Mrs A Pyrdanti Lola Venetia
Res: BURGESS Mrs M Lisjovia Ultravox
VHC: WHITFIELD Mrs J Pyrdanti Bellagiola

Class JB (2 Entries) Abs: 0
1st: GREEN Mr S & Mrs T Tangstan Tsar-Ti-Ti
2nd: HAYDEN Mr & Mrs C Pyrdanti Pink Flamingo (ah3)
3rd:
Res:
VHC:

Class PGB (5 Entries) Abs: 1
1st: HAYDEN Mr & Mrs C Pyrdanti Bryonia (ag4)
2nd: WEIR Miss J Ricaduffal Rainbow At Capyrmount
3rd: FORD Mr G C & Mrs J M Kalkasi Magical Beauty At Desalazara JW
Res: MUNSON Mr R J & Mrs B Alchazandis Foxminty Bear
VHC:

Class LB (6 Entries) Abs: 1
1st: POLLARD Mrs G Gillandant Crystal Rose JW
2nd: SMITH Mrs A H Briannor Atomic Kitten
3rd: HAYDEN Mr & Mrs C Pyrdanti Bryonia (ag4)
Res: BURWELL Mr & Mrs J Bursville Georgies Girl
VHC: MUNSON Mr R J & Mrs B Alchazandis Foxminty Bear

Class 407 OB (4 Entries) Abs: 2
1st: REILLY, Mrs S & ROBERTS CLARKE W Ch Zalute Zolarsysteem at Sophear
2nd: TADD Mr & Mrs R M Kricarno Krystal Kool
3rd:
Res:
VHC: