Judge: Mr R Vincent
 

Dog CC : BOWKER, Mr & Mrs C & BOYD Mrs J Ch Am Ch Rivergroves Murphy-Goode (Imp) Sh.CM
Res Dog CC : MAGGS Mrs K M E Ch Zalute Zerendipitee Of Dewyche JW Sh.CM
Bitch CC : EDWARDS Mrs C A Ch Zalute Zalize Via Shanlimore JW Sh.CM
Res Bitch CC : SALMON Mrs A Pyrdanti Mandalay Bay
Best Puppy : POLLARD Mrs G Gillandant Sugar And Spice
Best Veteran :
BEST OF BREED : BOWKER, Mr & Mrs C & BOYD Mrs J Ch Am Ch Rivergroves Murphy-Goode (Imp) Sh.CM

Class PD (2 Entries) Abs: 0
1st: FORD Mr G C & Mrs J M Kalkasi Care Free At Desalazara
2nd: JONES Mr & Mrs D Gillandant Silent Whisper

Class JD (2 Entries) Abs: 0
1st: RUSSELL Miss V L Alchazandis Rapscallion
2nd: FORD Mr G C & Mrs J M Kalkasi Care Free At Desalazara

Class ND (2 Entries) Abs: 0
1st: RUSSELL Miss V L Alchazandis Rapscallion
2nd: INGLIS Mrs R A & Mr A Tangstan Tsarius

Class PGD (2 Entries) Abs: 0
1st: WELLS Mr R & Mrs G Sketrick Illustrious
2nd: INGLIS Mrs R A & Mr A Tangstan Tsarius

Class LD (4 Entries) Abs: 0
1st: KENYON, Mrs C & WARD Mr A J Charibere Solar Spirit At Chezanna JW Sh.CM
2nd: WATERS Mrs L G Sketrick Gardian
3rd: STRATTON-BALDWIN Mr A. E. & Mrs M.D. Kricarno Kommendation
Res: INGLIS Mrs R A & Mr A Tangstan Tsarius

Class OD (11 Entries) Abs: 1
1st: BOWKER, Mr & Mrs C & BOYD Mrs J Ch Am Ch Rivergroves Murphy-Goode (Imp) Sh.CM
2nd: MAGGS Mrs K M E Ch Zalute Zerendipitee Of Dewyche JW Sh.CM
3rd: EDWARDS Mrs C A Shanlimore Jesse James JW
Res: REILLY Mrs S Ir Ch Zalute Ztatusquoallmacho at Darmaror JW Sh.CM
VHC: GREEN Mr S & Mrs T Ir Ch Laudley Darius At Tangstan

Class PB (4 Entries) Abs: 3
1st: POLLARD Mrs G Gillandant Sugar And Spice
2nd: FORD Mr G C & Mrs J M Gillandant Kiss And Tell At Desalazara
3rd: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Running Free

Class JB (3 Entries) Abs: 0
1st: SALMON Mrs A Pyrdanti Mandalay Bay
2nd: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Running Free
3rd: HAYDEN Mr & Mrs C Pyrdanti Pink Flamingo

Class NB (2 Entries) Abs: 1
1st: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Running Free

Class PGB (4 Entries) Abs: 1
1st: SALMON Mrs A Pyrdanti Lola Venetia
2nd: HAYDEN Mr & Mrs C Pyrdanti Bryonia
3rd: STRATTON-BALDWIN Mr A. E. & Mrs M.D. Kricarno Kyanite Kaous
 
Class LB (4 Entries) Abs: 1
1st: PAWSON, Mrs S J & ABSOLOM Mrs M Fontenay Lavana
2nd: COLES Miss S M Shiresoak Magic Chrystal
3rd: DUFFELL Mr I Ricaduffal Evening Star

Class OB (10 Entries) Abs: 1
1st: EDWARDS Mrs C A Ch Zalute Zalize Via Shanlimore JW Sh.CM
2nd: SALMON Mrs A Pyrdanti L'affaire De France
3rd: POLLARD Mrs G Gillandant Crystal Rose
Res: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Ch Kalkasi Misty Willow JW
VHC: GREEN Mr S & Mrs T Tangstan Tsar-Ti-Ti