Judge
 
  Mr Alan A Britten
 
DCC CH/AM CH RIVERGROVES MURPHY-GOODE IMP (MR & MRS C & MRS J BOWKER & BOYD)
RDCC FEBUS RAMOUN (MR C T, MRS E A & MRS S BOWKER & GIBSON)
BCC DARIMBA SARIBA SILK SATIN (MRS J M SRODZINSKI)
RBCC SHIRESOAK ZABIANNE JW (MISS P BAYLISS)
BOB CH/AM CH RIVERGROVES MURPHY-GOODE IMP (MR & MRS C & MRS J BOWKER & BOYD)
BP KALKASI MAGICAL BEAUTY (MR G C & MRS J M FORD)
 

MIN PUPPY - Dog

Entries: 3 Absentees: 0
1st KALKASI MAGICAL MASQUERADE (MR I & MRS Y BAVERSTOCK)
2nd CHARIBERE SOLAR SPIRIT AT CHEZANNA (MRS C & MR A J KENYON & WARD)
3rd CHARIBERE SECRET OF OURS AT CHEZANNA (MRS C & MR A J KENYON & WARD)
 

PUPPY - Dog

Entries: 5 Absentees: 0
1st SHANLIMORE MOONRIVER (MRS J P DOWDELL)
2nd CHARIBERE SOLAR SPIRIT AT CHEZANNA (MRS C & MR A J KENYON & WARD)
3rd LAUDLEY DANDY SUITOR (P & I MILLETT)
Res FRASANDER LIGHTENING FLASH (MR D & MRS J MAIDMENT)
VHC CHARIBERE SECRET OF OURS AT CHEZANNA (MRS C & MR A J KENYON & WARD)
 

JUNIOR - Dog

Entries: 2 Absentees: 0
1st SHANLIMORE MOONRIVER (MRS J P DOWDELL)
2nd LAUDLEY DANDY SUITOR (P & I MILLETT)
 

POST GRAD - Dog

Entries: 4 Absentees: 0
1st SHANLIMORE JESSE JAMES JW (MRS C A EDWARDS)
2nd KRICARNO KALCULATION (MR R M & MRS S A TADD)
3rd SHANLIMORE THE OUTLAW OF AVANTGARDE (MRS D & MR S SHEPHERD & CORDON)
Res ALCHAZANDIS SPERRYLITE (MR D & MRS J MAIDMENT)
 

LIMIT - Dog

Entries: 8 Absentees: 2
1st KALKASI WILLOWS SURPRISE JW SHCM (MR I & MRS Y BAVERSTOCK)
2nd RICADUFFAL SHOOTING STAR (MR I & MISS D DUFFELL & EGLETON)
3rd ZALUTE ZSKAZSVANZSKA AVEC SUNHAZE (MRS A & MISS B F A SHAW & HEWART)
Res KRICARNO KOMMENDATION (MR A E & MRS M D STRATTON-BALDWIN)
VHC LAUDLEY DANCING MOONDUST (MISS C C LORD)
 

OPEN - Dog

Entries: 6 Absentees: 1
1st CH/AM CH RIVERGROVES MURPHY-GOODE IMP (MR & MRS C & MRS J BOWKER & BOYD)
2nd FEBUS RAMOUN (MR C T, MRS E A & MRS S BOWKER & GIBSON)
3rd CH ZALUTE ZERENDIPITEE OF DEWYCHE JW ShCM (MRS K M E MAGGS)
Res CHARIBERE SAN SEVERE (MRS L MARSTON)
VHC CH MILENJOHY LORD BROGAN OF BATRAPYR ShCM (MR B J & MRS P M DENYER)
 

MIN PUPPY - Bitch

Entries: 4 Absentees: 0
1st KALKASI MAGICAL BEAUTY (MR G C & MRS J M FORD)
2nd CHARIBERE SAVANAH (MRS L MARSTON)
3rd KALKASI MAGICAL FLARE (MR A S & MRS J WILCOCK)
Res KALKASI MAGICAL MOONDANCER (MR I & MRS Y BAVERSTOCK)
 

PUPPY - Bitch

Entries: 3 Absentees: 0
1st CHARIBERE SAVANAH (MRS L MARSTON)
2nd KALKASI MAGICAL FLARE (MR A S & MRS J WILCOCK)
3rd DARMAROR POSH BEAR AT CAPYRMOUNT (MISS J WEIR)
 

JUNIOR - Bitch

Entries: 2 Absentees: 0
1st LAUDLEY AFTER DARK (MISS C C LORD)
2nd ZALUTE ZTATUSQOWOUTONANIM (MS D TERRY)
 

POST GRAD - Bitch

Entries: 8 Absentees: 0
1st BRIANNOR ATOMICKITTEN (MRS A H SMITH)
2nd SHANLIMORE CARNELIAN (MRS A SHAW)
3rd RICADUFFAL EVENING STAR (MR I DUFFELL)
Res ORDESSA CRYSTAL MOONLIGHT (MRS J P DOWDELL)
VHC SHANLIMORE CHEROKEE (MRS C A EDWARDS)
 

LIMIT - Bitch

Entries: 8 Absentees: 1
1st KALKASI MISTY WILLOW JW (MR I & MRS Y BAVERSTOCK)
2nd SHIRESOAK ZABINE JW (MISS P BAYLISS)
3rd SHIRESOAK AMAIBAGATELLE AT LISJOVIA (MISS L HOLMES)
Res BRIANNOR ATOMICKITTEN (MRS A H SMITH)
VHC KRICARNO KRYSTAL KOOL (MR R M & MRS S A TADD)
 

OPEN - Bitch

Entries: 4 Absentees: 2
1st DARIMBA SARIBA SILK SATIN (MRS J M SRODZINSKI)
2nd SHIRESOAK ZABIANNE JW (MISS P BAYLISS)