Judge: Mr Tan Nagrrecha
 


Dog CC : MAGGS Mrs K M E Ch Zalute Zerendipitee Of Dewyche JW Sh.CM
Res Dog CC : EDWARDS Mrs C A Ch Shanlimore Midnight Cowboy
Bitch CC : HOLMES Miss L Shiresoak Amaibagatelle at Lisjovia
Res Bitch CC : POLLARD Mrs G Gillandant Crystal Rose
Best Puppy : POLLARD Mrs G Gillandant Crystal Rose
Best Veteran :
BEST OF BREED : HOLMES Miss L Shiresoak Amaibagatelle at Lisjovia

Class VD (2 Entries) Abs: 0
1st: EDWARDS Mrs C A Ch Shanlimore Midnight Cowboy
2nd: SRODZINSKI Mrs J. M. Ch Laudley Dream Supreme

Class PD (6 Entries) Abs: 1
1st: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Magical Masquerade
2nd: HOLLIER, Mrs K & HOLLIER Miss E Rosiemamy Dark Warrior
3rd: TURNER Mr J R & Mrs H Febus Troumouse
Res: HOLLIER Mrs K & Mr T Rosiemamy Atlantic Ice
VHC: WELLS Mr R & Mrs G Sketrick Illustrious

Class JD (7 Entries) Abs: 1
1st: KENYON, Mrs C & WARD Mr A.J. Charibere Solar Spirit At Chezanna JW
2nd: DOWDELL Mrs J Shanlimore Moonriver With Ordessa
3rd: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Magical Masquerade
Res: COOMER Mrs S Coomkirikye Damarys
VHC: HOLLIER, Mrs K & HOLLIER Miss E Rosiemamy Dark Warrior

Class PGD (7 Entries) Abs: 1
1st: WHITFIELD, Mrs J & WHITFIELD Miss H Penpriory New Statesman Of Dennaje
2nd: DOWDELL Mrs J Shanlimore Moonriver With Ordessa
3rd: COOMER Mrs S Coomkirikye Tayce
Res: FLOUNDERS Mr M Pyrhaven Tudwick Wogan For Lakamoni
VHC: BRYAN Ms L Fieldsides Saxon Warrior

Class LD (9 Entries) Abs: 1
1st: EDWARDS Mrs C A Shanlimore Jesse James JW
2nd: WATERS Mrs L G Sketrick Gardian
3rd: TADD Mr & Mrs R M Kricarno Kalculation
Res: DUFFELL, Mr I & EGLETON Miss D Ricaduffal Shooting Star
VHC: IRELAND Mrs F & Mr P Ricaduffal Moonstar

Class OD (5 Entries) Abs: 1
1st: MAGGS Mrs K M E Ch Zalute Zerendipitee Of Dewyche JW Sh.CM
2nd: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Willows Surprise JW Sh.CM
3rd: SIMPSON Mrs D A B Pyroni Valentino of Baldhoon
Res: DUNK Mrs M A Zalute Zuperlativaddition JW

Class VB (1 Entries) Abs: 1

Class PB (11 Entries) Abs: 3
1st: POLLARD Mrs G Gillandant Crystal Rose
2nd: FORD Mr G C & Mrs J M Kalkasi Magical Beauty At Desalazara
3rd: DOWDELL Mrs J Shanlimore Princess In Rags With Ordessa
Res: FLOUNDERS Mr M Sketrick Izzianette At Lakamoni
VHC: WILCOCK Mrs J & Mr A S Kalkasi Magical Flare

Class JB (6 Entries) Abs: 1
1st: TERRY Ms D Zalute Ztatusqowoutonawim
2nd: FORD Mr G C & Mrs J M Kalkasi Magical Beauty At Desalazara
3rd: MUNSON Mr R J & Mrs B Alchazandis Foxminty Bear
Res: FLOUNDERS Mr M Sketrick Izzianette At Lakamoni
VHC: WEIR Miss J Darmaror Posh Bear at Capyrmount

Class PGB (3 Entries) Abs: 1
1st: LORD Mrs B R Laudley Drifting Skylark
2nd: WILCOCK Mrs J & Mr A S Penpriory New Thoughts

Class LB (8 Entries) Abs: 2
1st: HOLMES Miss L Shiresoak Amaibagatelle at Lisjovia
2nd: SMITH Mrs A H Briannor Atomic Kitten
3rd: BAYLISS Miss P Shiresoak Zabine JW
Res: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Misty Willow JW
VHC: MCDOWELL Mrs J A Granchester Monique JW

Class OB (8 Entries) Abs: 2
1st: SIMPSON Mrs D A B Ch Zalute Zuperxzillarating of Penpriory JW
2nd: EDWARDS Mrs C A Ch Zalute Zalize Via Shanlimore JW Sh.CM
3rd: POLLARD Mrs G Ch Gillandant Classy Chassy JW
Res: BAYLISS Miss P Shiresoak Zabianne JW
VHC: DUNK Mrs M A Ch Zalute Zuperzofistication