Dog CC : Mrs J BOWKER, Mr & Mrs C & BOYD Ch Am Ch Rivergroves Murphy-Goode (Imp) Sh.CM
Res Dog CC : Miss D DUFFELL, Mr I & EGLETON Ricaduffal Shooting Star
Bitch CC : Mrs J M SRODZINSKI Darimba Sariba Silk Satin
Res Bitch CC : Mr & Mrs I BAVERSTOCK Kalkasi Misty Willow JW
Best Puppy : Mr G C & Mrs J M FORD Kalkasi Magical Beauty
Best Veteran :
BEST OF BREED : Mrs J M SRODZINSKI Darimba Sariba Silk Satin

Class  MPD (2 Entries) Abs: 1
1st:  Mr & Mrs I BAVERSTOCK Kalkasi Magical Masquerade
2nd:
3rd:
Res:
VHC:

Class  PD (5 Entries) Abs: 0
1st: Mr A J KENYON, Mrs C & WARD Charibere Solar Spirit at Chezanna
2nd: Mr A J KENYON, Mrs C & WARD Charibere Secret Of Ours at Chezanna
3rd: Mr & Mrs BAKER Frasander Royal Blue
Res: Mr D & Mrs J MAIDMENT Frasander Lightening Flash
VHC:

Class JD (3 Entries) Abs: 0
1st: Mr A J KENYON, Mrs C & WARD Charibere Solar Spirit at Chezanna
2nd: Mr A J KENYON, Mrs C & WARD Charibere Secret Of Ours at Chezanna
3rd: P & I MILLETT Laudley Dandy Suitor
Res:
VHC:

Class  ND (5 Entries) Abs: 0
1st:  Mr A J KENYON, Mrs C & WARD Charibere Solar Spirit at Chezanna
2nd: Mr S SHEPHERD, Mrs D L & CORDON Shanlimore The Outlaw Of Avantgarde
3rd: Mr A J KENYON, Mrs C & WARD Charibere Secret Of Ours at Chezanna
Res: P & I MILLETT Laudley Dandy Suitor
VHC: Mr L & Mrs L THOMAS Alchazandis Vabik

Class  PGD (7 Entries) Abs: 0
1st: Mr S SHEPHERD, Mrs D L & CORDON Shanlimore The Outlaw Of Avantgarde
2nd: Miss H WHITFIELD, Mrs J & WHITFIELD Penpriory New Statesman Of Dennaje
3rd: Mr A & Mrs M STRATTON-BALDWIN Kricarno Kommendation
Res: Mr D & Mrs J MAIDMENT Alchazandis Sperrylite
VHC: Mr L & Mrs L THOMAS Alchazandis Vabik

Class  LD (9 Entries) Abs: 4
1st: Miss D DUFFELL, Mr I & EGLETON Ricaduffal Shooting Star
2nd: Mr & Mrs I BAVERSTOCK Kalkasi Willows Surprise JW Sh.CM
3rd: Mr & Mrs R TADD Kricarno Kalculation
Res: Mrs L A SMITH Ryovan Spirit Of The Wind
VHC: Mrs M M FIELDHOUSE Pyrenmount Hariel

Class  OD (5 Entries) Abs: 1
1st: Mrs J BOWKER, Mr & Mrs C & BOYD Ch Am Ch Rivergroves Murphy-Goode (Imp) Sh.CM
2nd: Mrs S WOODHOUSE Ir Ch Darmaror Bertie Bear JW Sh.CM
3rd: Miss C C LORD Laudley Dancing Moondust
Res: Mrs S WOODHOUSE Ir Ch Zalute Ztatusquoallmacho Via Darmaror JW Sh.
VHC:

Class  MPB (5 Entries) Abs: 1
1st: Mr G C & Mrs J M FORD Kalkasi Magical Beauty
2nd: Mrs BOWKER, Mr & Mrs & GIBSON Febos Tarascon
3rd: Mrs M PAWSON, Mrs S & ABSOLOM Fontenay Mud Larkin About
Res: Mr & Mrs I BAVERSTOCK Kalkasi Magical Moondancer
VHC:

Class  PB (5 Entries) Abs: 0
1st: Mrs BOWKER, Mr & Mrs & GIBSON Febos Tarascon
2nd: Miss C C LORD Laudley Dare To Dream
3rd: Mrs M PAWSON, Mrs S & ABSOLOM Fontenay Mud Larkin About
Res: Mr L & Mrs L THOMAS Alchazandis Barishnya
VHC: Mr R J & Mrs B MUNSON Alchazandis Foxminty Bear

Class  JB (4 Entries) Abs: 1
1st: Mr L & Mrs L THOMAS Alchazandis Barishnya
2nd: Miss J WEIR Darmaror Posh Bear at Capyrmount
3rd: Mr R J & Mrs B MUNSON Alchazandis Foxminty Bear
Res:
VHC:

Class  NB (2 Entries) Abs: 0
1st: Mr L & Mrs L THOMAS Alchazandis Barishnya
2nd: Miss J WEIR Darmaror Posh Bear at Capyrmount
3rd:
Res:
VHC:

Class  PGB (6 Entries) Abs: 2
1st: Mrs L A SMITH Shanlimore Lonesome Dove
2nd: Mr I DUFFELL Ricaduffal Evening Star
3rd: Mrs V ROBERTS Kenmilfore Sweet Rose At Kogarahs
Res: Mr A & Mrs M STRATTON-BALDWIN Kricarno Kyanite Kaous
VHC:

Class  LB (7 Entries) Abs: 3
1st: Mrs D E COCHRANE Pyroni Tommy Girl Of Myatoksci
2nd: Mrs M PAWSON, Mrs S & ABSOLOM Fontenay Lavana
3rd: Mr & Mrs R TADD Kricarno Krystal Kool
Res: Mr & Mrs P SALTER Galliagh Ordizan
VHC:

Class  OB (4 Entries) Abs: 0
1st: Mrs J M SRODZINSKI Darimba Sariba Silk Satin
2nd: Mr & Mrs I BAVERSTOCK Kalkasi Misty Willow JW
3rd: Mr D & Mrs L GODDARD Pyroni Miss Dior
Res: Mrs M M FIELDHOUSE Pyrenvale Angelique at Pyrenmount
VHC: