Judge: Mr I Spencer-Brown
 
Dog CC : BAVERSTOCK Mr & Mrs I Ch Kalkasi Willows Surprise JW Sh.CM
Res Dog CC : KENYON, Mrs C & WARD Mr A.J. Charibere Secret Of Ours At Chezanna
Bitch CC : HOLMES Miss L Ch Shiresoak Amaibagatelle at Lisjovia Sh.CM
Res Bitch CC : BAVERSTOCK Mr & Mrs I Ch Kalkasi Misty Willow JW
Best Puppy : LAZARIDES Miss B Alchazandis Balagoorka
Best Veteran :
BEST OF BREED : BAVERSTOCK Mr & Mrs I Ch Kalkasi Willows Surprise JW Sh.CM

Class PD (6 Entries) Abs: 3
1st: LAZARIDES Miss B Alchazandis Tsarevich TAF
2nd: INGLIS Mrs R A & Mr A Tangstan Tsarius
3rd: GAYSON Mr P W & Mrs C M Cazway Polar Ice
Res:
VHC:

Class JD (9 Entries) Abs: 3
1st: KENYON, Mrs C & WARD Mr A.J. Charibere Secret Of Ours At Chezanna
2nd: KENYON, Mrs C & WARD Mr A.J. Charibere Solar Spirit At Chezanna JW
3rd: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Magical Masquerade
Res: HOLLIER, Mrs K A & HOLLIER Miss E Rosiemamy Dark Warrior
VHC: LAZARIDES Miss B Alchazandis Tsarevich TAF

Class PGD (8 Entries) Abs: 3
1st: WHITFIELD, Mrs J & WHITFIELD Miss H Penpriory New Statesman Of Dennaje
2nd: DUFFELL Mr I Ricaduffal Ivor Star
3rd: BURWELL Mrs J. P. Laudley Dyllan Thomas
Res: PLEDGE Miss R Pyrhaven Tudwick Dream Boy
VHC: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Magical Masquerade

Class LD (5 Entries) Abs: 1
1st: EDWARDS Mrs C A Shanlimore Jesse James JW
2nd: SHEPHERD, Mrs D L & CORDON Mr S Shanlimore The Outlaw Of Avantgarde
3rd: SALMON Mrs A Pyrdanti Mister Mayo
Res: DUFFELL, Mr I & EGLETON Miss D Ricaduffal Shooting Star
VHC:

Class OD (7 Entries) Abs: 1
1st: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Ch Kalkasi Willows Surprise JW Sh.CM
2nd: TONKS Mr & Mrs H M Ir Ch Shanlimore Maverick JD CJW07
3rd: BOWKER, Mr & Mrs C & BOYD Mrs J Ch Am Ch Rivergroves Murphy-Goode (Imp) Sh.CM
Res: TADD Mr & Mrs R M Kricarno Kalculation
VHC: BOWKER, Mr & Mrs C & BOYD Mrs J Am Ch Rivergroves In Like Flynn

Class PB (6 Entries) Abs: 1
1st:  Miss B Alchazandis Balagoorka
2nd: GREEN Mrs T Tangstan Ti Ti
3rd: DUNK Mrs M A Zalute Zuperlativatrakion
Res: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Kalkasi Wishing On A Dream
VHC: MORRIS Mrs S A Stonesome Mothers Ruin

Class JB (13 Entries) Abs: 3
1st: POLLARD Mrs G Gillandant Crystal Rose
2nd: LAZARIDES Miss B Alchazandis Balagoorka
3rd: FLOUNDERS Mr M Sketrick Izzianette At Lakamoni
Res: EDWARDS Mrs C A Shanlimore Material Girl
VHC: WILCOCK Mrs J & Mr A S Kalkasi Magical Flare At Penellcy

Class PGB (10 Entries) Abs: 2
1st: TERRY Ms D Zalute Ztatusqowoutonawim
2nd: EDWARDS Mrs C A Shanlimore Cherokee
3rd: JONES Mr & Mrs D Shanlimore Mooncrystal
Res: BURWELL Mrs J. P. Bursville Georgies Girl
VHC: WILCOCK Mrs J & Mr A S Kalkasi Magical Flare At Penellcy

Class LB (9 Entries) Abs: 5
1st: COCHRANE Mrs D E Pyroni Tommy Girl Of Myatoksci
2nd: DUNK Mrs M A Zalute Zuperlativadiction
3rd: HAYDEN Mr & Mrs C Pyrdanti Bryonia (ag4)
Res: DUFFELL Mr I Ricaduffal Evening Star
VHC:

Class OB (8 Entries) Abs: 2
1st: HOLMES Miss L Ch Shiresoak Amaibagatelle at Lisjovia Sh.CM
2nd: BAVERSTOCK Mr & Mrs I Ch Kalkasi Misty Willow JW
3rd: TADD Mr & Mrs R M Kricarno Krystal Kool
Res: DUNK Mrs M A Ch Zalute Zuperzofistication
VHC: FIELDHOUSE Miss P Pyrenmount Pele Of Pyrenvale